Lijst van huidige gouverneurs van Brazilië

  • huidige gouverneurs van brazilië
  • zie ook

Huidige gouverneurs van Brazilië

Staat Gouverneur Partij Termijn
Start Einde
Acre
Acre
Gladson Cameli Gladson Cameli
(1978)
Partido Progressista
(PP)
1 januari 2019 1 januari 2023
Alagoas
Alagoas
Renan Filho Renan Filho
(1979)
Movimento Democrático Brasileiro
(MDB)
1 januari 2015 1 januari 2023
Amapá (staat)
Amapá
Waldez Góes Waldez Góes
(1961)
Partido Democrático Trabalhista
(PDT)
1 januari 2015 1 januari 2023
Amazonas (Brazilië)
Amazonas
Wilson Lima Wilson Lima
(1976)
Partido Social Cristão
(PSC)
1 januari 2019 1 januari 2023
Bahia
Bahia
Rui Costa Rui Costa
(1963)
Partido dos Trabalhadores
(PT)
1 januari 2015 1 januari 2023
Ceará
Ceará
Camilo Santana Camilo Santana
(1968)
Partido dos Trabalhadores
(PT)
1 januari 2015 1 januari 2023
Distrito Federal
Distrito Federal
Ibaneis Rocha Ibaneis Rocha
(1971)
Movimento Democrático Brasileiro
(MDB)
1 januari 2019 1 januari 2023
Espírito Santo
Espírito Santo
Renato Casagrande Renato Casagrande
(1960)
Partido Socialista Brasileiro
(PSB)
1 januari 2019 1 januari 2023
Goiás
Goiás
Ronaldo Caiado Ronaldo Caiado
(1949)
Democratas
(DEM)
7 april 2019 1 januari 2023
Maranhão
Maranhão
Flávio Dino Flávio Dino
(1968)
Partido Comunista do Brasil
(PCdoB)
1 januari 2015 1 januari 2023
Mato Grosso
Mato Grosso
Mauro Mendes Mauro Mendes
(1964)
Democratas
(DEM)
1 januari 2019 1 januari 2023
Mato Grosso do Sul
Mato Grosso do Sul
Reinaldo Azambuja 2016.jpg Reinaldo Azambuja
(1963)
Partido da Social Democracia Brasileira
(PSDB)
1 januari 2015 1 januari 2023
Minas Gerais
Minas Gerais
Romeu Zema Romeu Zema
(1964)
1 januari 2019 1 januari 2023
Pará
Pará
Helder Barbalho Helder Barbalho
(1979)
Movimento Democrático Brasileiro
(MDB)
1 januari 2019 1 januari 2023
Paraíba
Paraíba
João Azevêdo João Azevêdo
(1953)
Partido Socialista Brasileiro
(PSB)
1 januari 2019 1 januari 2023
Paraná
Paraná
Ratinho Júnior Ratinho Júnior
(1981)
Partido Social Democrático
(PSD)
1 januari 2019 1 januari 2023
Pernambuco
Pernambuco
Paulo Câmara Paulo Câmara
(1972)
Partido Socialista Brasileiro
(PSB)
1 januari 2015 1 januari 2023
Piauí
Piauí
Wellington Dias Wellington Dias
(1962)
Partido dos Trabalhadores
(PT)
1 januari 2015 1 januari 2023
Rio de Janeiro
Rio de Janeiro
Wilson Witzel Wilson Witzel
(1968)
Partido Social Cristão
(PSC)
1 januari 2019 1 januari 2023
Rio Grande do Norte
Rio Grande do Norte
Fátima Bezerra Fátima Bezerra
(1955)
Partido dos Trabalhadores
(PT)
1 januari 2019 1 januari 2023
Rio Grande do Sul
Rio Grande do Sul
Eduardo Leite Eduardo Leite
(1985)
Partido da Social Democracia Brasileira
(PSDB)
1 januari 2019 1 januari 2023
Rondônia
Rondônia
Marcos Rocha Marcos Rocha
(1968)
Partido Social Liberal
(PSL)
1 januari 2019 1 januari 2023
Roraima
Roraima
Antonio Denarium Antonio Denarium
(1964)
Partido Social Liberal
(PSL)
10 december 2018 1 januari 2023
São Paulo
São Paulo
João Doria João Doria
(1957)
Partido da Social Democracia Brasileira
(PSDB)
1 januari 2019 1 januari 2023
Santa Catarina
Santa Catarina
Carlos Moisés Carlos Moisés
(1967)
Partido Social Liberal
(PSL)
1 januari 2019 1 januari 2023
Sergipe
Sergipe
Belivaldo Chagas Silva Belivaldo Chagas
(1960)
Partido Social Democrático
(PSD)
7 april 2018 1 januari 2023
Tocantins
Tocantins
Mauro Carlesse Mauro Carlesse
(1960)
Partido Humanista da Solidariedade
(PHS)
19 april 2018 1 januari 2023